Ostatni mecz w tym sezonie !

Piłkarze Kujawianki Izbica Kujawska w najbliższą sobotę (23.06) rozegrają ostatni pojedynek w tym sezonie. Przeciwnikiem izbiczan będzie zespół Pogoni Mogilno.

Nasz przeciwnik obecnie zajmuje 4. pozycję w tabeli z dorobkiem 60 punktów. Na swym koncie zanotował 19 zwycięstw, 3 remisy i poniósł 11 porażek, bilans bramkowy: 77:49. W miniony weekend piłkarze Pogoni pokonali na wyjeździe Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2:5, a w środku tygodnia w zaległym spotkaniu pokonali na własnym boisku lidera rozgrywek - Chemika Bydgoszcz 4:2.

Piłkarze Kujawianki Izbica obecnie zajmują 3. pozycję w tabeli z dorobkiem 67 punktów. W miniony weekend piłkarze Kujawianki pokonali na własnym boisku Kujawiaka Lumac Kowal 9:2. Zespół z Izbicy Kujawskiej ma jeszcze realne szansę na pozycję wicelidera rozgrywek, ale musi liczyć na potknięcie Polonii Bydgoszcz z Lechem Rypin i przynajmniej remis w meczu z Mogilnem.

Sobotnie spotkanie Pogoni z Kujawianką zaplanowano na godz. 17.

Foto: Pogoń Mogilno