Kujawianka Izbica po pierwszym treningu

Piłkarze izbickiej Kujawianki rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Na inauguracyjnych zajęciach pojawiło się 16 zawodników. W zespole beniaminka III ligi nie będzie już występował Piotr Nawrocki, który wybrał ofertę Warty Sieradz.

W środę z Kujawianką trenowali dwaj młodzieżowcy Lidera Włocławek: Mateusz Dewil i Jan Kołodziejski oraz Konrad Urbański z UKS SMS Łódź. W najbliższą sobotę podopieczni Arkadiusza Dubczaka rozegrają pierwsze spotkanie kontrolne. Ich rywalem będzie spadkowicz z III ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej, Pogoń Mogilno. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie w Izbicy Kujawskiej, początek, godz. 14.

Ponadto piłkarze Kujawianki zmierzą się m.in. z Cuiavią Inowrocław (18.07), Orlętami Aleksandrów Kuj. (22.07), Nerem Poddębice (25.07) i Startem Radziejów (01.08). Nie jest wykluczone, że na kolejnych treningach pojawią się kolejni zawodnicy przymierzani do gry w izbickim zespole.