Grzegorz Brzeziński: Zdecydowanie poprawiliśmy mentalność

Przedstawiamy Państwu wypowiedź grającego trenera Kujawianki Izbica Kujawska - Grzegorza Brzezińskiego, po wygranym 4:0 spotkaniu z Liderem Włocławek.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dzisiejszego spotkania. Zdecydowanie poprawiliśmy mentalność, jeśli chodzi o zaangażowanie w ostatnim meczu. Był to zupełnie inny zespół niż tydzień temu i to było zdecydowanie widać na boisku.Stworzyliśmy sobie w pierwszej połowie kilka sytuacji, z których wykorzystaliśmy jedną. Prowadziliśmy grę jeśli chodzi o pierwsze 45 minut. Mecz był bardzo fajny i ciekawy dla kibica. Jesteśmy zadowoleniu z wyniku, ale już od poniedziałku będziemy się przygotowywać do środowego pucharowego spotkania z Łokietkiem Brześć Kujawski.