Cenne trzy punkty w Rypinie !

W sobotnim spotkaniu 7. kolejki IV ligi piłkarze Kujawianki Izbica Kujawska pokonali na wyjeździe Lecha Rypin 2:3 (1:1). Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 90 minucie Łukasz Pietrzak.

Lech Rypin - Kujawianka Izbica Kujawska 2:3 (1:1).
Jankowski (42), M. Trędewicz (65) - Kołodziejski (44), Pietrzak 2 (86, 90).

Lech: Osiecki - R. Lewandowski, Rybka, Dąbrowski,Baranowski - Jankowski (82. Fodrowski),J. Trędewicz,Moszczyński (65. Krajewski), P. Lewandowski, Rożnowski (75. Jasieniecki) - M. Trędewicz.

Kujawianka: J. Biernacki - Figura (60. Wiliński), Cichowlas, Rutkowski, Kacprzak - Siek, B. Mielczarek, Kołodziejski (46. Galanciak), Tabaka (80. S. Popieliński), Kowalski (70. Trzeciak) - Pietrzak.

Wygraliśmy dzięki naszemu doświadczeniu i walce do końca. Cieszą trzy punkty zdobyte na ciężkim terenie w Rypinie. Cieszy mnie przede wszystkim fakt, że zespół po raz kolejny potrafi się podnieść w trudnym momencie i dodatkowo odmienić losy meczu - powiedział po meczu szkoleniowiec Kujawianki - Wiesław Borończyk.