Podział punktów w Izbicy Kujawskiej

W sobotnim spotkaniu 27. kolejki IV ligi piłkarze Kujawianki Izbica Kujawska zremisowali przed własną publicznością z Notecianką Pakość 2:2 (2:0).

Kujawianka Izbica Kujawska - Notecianka Pakość 2:2 (2:0).
Bramki:
B. Mielczarek (8), Kuropatwiński (25, wolny) - Kala (68), Rościszewski (75).

Kujawianka: Karolak - Czapik ż (70. M. Biernacki ż), Przybyszewski, Kwiatkowski, B. Mielczarek ż - Tabaka, Siek, Brzeziński ż, Kuropatwiński, Galanciak - Zieliński ż.

Początek spotkania zdecydowanie należał do gospodarzy. Już w 8 minucie Bartłomiej Mielczarek otworzył wynik spotkania. Pięć minut później piłkarze Kujawianki mogli podwyższyć wynik, ale strzał Tabaki z problemami obronił bramkarz Notecianki. W 25 minucie kibice zgromadzeni na stadionie w Izbicy Kujawskiej zobaczyli drugą bramkę. Kamil Kuropatwiński strzałem z rzutu wolnego z 30 metrów podwyższył prowadzenie, zdobywając swoją 32 bramkę w sezonie. Sześć minut później dali o sobie znać goście, ale strzał zawodnika Notecianki obronił Krystian Karolak. W 38 minucie podopieczni Grzegorza Brzezińskiego powinni zdobyć trzecią bramkę. Kamil Zieliński z łatwością ograł obrońców przyjezdnych, po czym strzelił niecelnie na bramkę Notecianki. Pięć minut później ponownie zaatakowali gospodarze, ale strzał Olga Tabaki trafił w słupek bramki gości. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę bramce Kujawianki zagrozili goście, ale piłkę na rzut rożny wybili obrońcy gospodarzy.

Po zmianie stron gra na boisku się trochę wyrównała. W 58 minucie niecelnie z rzutu wolnego uderzał Kamil Kuropatwiński. W miarę upływu czasu coraz częściej pod bramką Krystiana Karolaka gościli piłkarze Notecianki, czego dowodem jest niecelny strzał z 30 metrów. W 68 minucie przewaga Notecianki przyniosła efekt w 68 minucie, gdzie Kamil Kala pokonał Krystiana Karolaka. Siedem minut później nie mający już nic do stracenia goście poszli za ciosem i za sprawą Norberta Rościszewskiego zdobyli wyrównującą bramkę. Do końca spotkania pomimo okazji z obu stron wynik nie uległ już zmianie i ostatecznie obie ekipy podzieliły się punktami.