Sobotnie spotkanie na szczycie

Już w najbliższą sobotę (01.04) piłkarze Kujawianki Izbica Kujawska w meczu na szczycie 21. kolejki IV ligi zagrają na wyjeździe z Unią Solec Kujawski.

Nasz najbliższy przeciwnik obecnie zajmuje 3. pozycję w tabeli z dorobkiem 42 punktów. Na swym koncie zanotował 13 zwycięstw, 3 remisy i poniósł 4 porażki, bilans bramkowy: 41:16. W miniony weekend podopieczni Krzysztofa Jabłońskiego pokonali na wyjeździe Piast Złotniki Kujawskie 2:0, a na inaugurację rundy wiosennej nieoczekiwanie zremisowali na własnym boisku z Łokietkiem Brześć Kujawski 1:1.

Piłkarze Kujawianki Izbica obecnie zajmują pozycję wicelidera rozgrywek ze stratą jednego punktu do lidera rozgrywek – Pogoni Mogilno. W minioną sobotę zespół z Izbicy Kujawskiej pauzował i w związku z wycofaniem się z rozgrywek Sadownika Waganiec punkty otrzymał walkowerem. Wcześniej na inaugurację rundy wiosennej zespół Kujawianki niespodziewanie zremisowałem z Naprzodem Jabłonowo Pomorskie 3:3.

W rundzie jesiennej w spotkaniu pomiędzy tymi drużynami padł remis 2:2.

Sobotnie spotkanie (początek, godz. 14) poprowadzi trójka sędziowska z Włocławka w składzie: Łukasz Zasada (jako główny) oraz asystenci Sebastian Szubski i Rafał Jankowski.