Łukasz Bartczak nie jest już szkoleniowcem Kujawianki !

Łukasz Bartczak nie jest  już szkoleniowcem Kujawianki !

Zarząd Kujawianki Izbica Kujawska na dwa tygodnie przed zmaganiami ligowymi podjął decyzję o rozstaniu z trenerem seniorów - Łukaszem Bartczakiem.

Jak przekazał nam kierownik drużyny Wojciech Jędrzejewski z trenerem Łukaszem Bartczakiem rozwiązaliśmy umowę za porozumieniem stron. Podziękowaliśmy sobie za dotychczasową współpracę i życzyliśmy sobie dalszych sukcesów. Piątkowy trening seniorów poprowadził Grzegorz Brzeziński, który wspólnie z Łukaszem Galanciakiem do czasu znalezienia nowego szkoleniowca będzie prowadził izbicki zespół. Za przygotowanie motoryczne będzie odpowiadał Mariusz Sobolewski.

Bartczak zespół Kujawianki Izbica objął z początkiem sezonu. W 18 spotkaniach ligowych zanotował 12 zwycięstw, 4 remisy i poniósł 2 porażki.

Za tydzień w sobotę (11.03) piłkarze Kujawianki rozegrają spotkanie pucharowe z Naprzodem Jabłonowo Pomorskie, ale ze względu na zły stan boiska ten mecz stoi pod dużym znakiem zapytania.

Foto: wloclawek.naszemiasto.pl